blank

Історія Event Park

почалася з ідеї однієї людини

Хто ми

Event Park – це величезний простір на 12га, для подій на природі. Хвойний ліс, піщаний пляж та вихід до Київського моря, робить будь який захід особливим, кожен знайде свій відпочинок до душі.
Зонування локації, технічне оснащення, 3 пляжні зони дозволяють організовувати заходи, як на 50, так і на 3000 осіб.
Вільний простір дає більше можливостей для реалізації масштабних ідей: фестивалі, Family Day, концерти – це все можливо у нас!

Наша історія

Ліс, море, вогонь та свіже повітря, там де поєднуються всі стихії природи, народжується — Місце Сили. Саме таку назву отримала локація на початку свого івент-шляху...

Основатель локации, Юлия Федорова, принимала участие в проекте «StartUp Ukraine». Именно в этот период зародилась идея создания места для отдыха с друзьями. Место для пространства в Глебовке было выбрано ранее и ожидало создания концепта.
Почались перші власні інвестиції в локацію: дороги, парковки, ліс, пляж, свердловина, альтанки. На той момент ще не було точного бізнес-плану, але була 100% впевненість діяти та йти вперед!
Перший захід на 50 осіб, корпоратив в честь Дня народження компанії.
Компанія «Loreal» проводила благодійний день екології в с. Глібівка - допомога людям похилого віку. А пізніше у нас на локації влаштували барбекю на 300 гостей. Чесно кажучи, ми були трохи схвильовані - чи вистачить місця, чи комфортно буде...не уявляючи, що наступного сезону ми будемо приймати одночасно 1000 гостей!
На локації було організовано перших 7 івентів, і всі учасники залишили гарні відгуки. Це дало нам віру та силу рухатись далі!
Засновник локації - Юлія Федорова - стала Підприємцем року за версією «StartUp Ukraine» за запуск проекту «від ідеї до реалізації», і ми переконались, що на правильному шляху!
Початок нашого другого сезону.
Вперше надходить запит на масштабний захід від івент-агенції - корпоратив на 1 000 осіб. Тут ми починаємо розуміти, що для комфорту нам не вистачає - освітлення, розширення парковки, пляжу, WC - все це необхідно для проведення великих іаентів.
Юлія не розгубилась, і інтенсивно почала вкладати кошти в майбутнє локації - розвинену інфраструктуру.
Побудовані: WC з каналізацією, прокладені електро кабелі по території, побудований унікальний Сферичний намет на 340 м2, зроблена електрика та освітлення і це все за 1,5 місяця!
За сезон 2017, для організації своїх заходів, локацію обрало 28 компаній.
На локаціі були реалізовані різні ідеї і концепти івентів: тімбілдинги, фестивалі, весілля, рафтингі, квести, корпоратив в стилі Burning man, пікніки, спортивні змагання, яхтинг.
У 2018 ми сфокусували свою увагу на організацію масштабних івентів. Зробили ребрендинг, і локація отримала нову назву — Event Park.
З новою назвою локація була представлена у Львові на найбільш масштабному івент форумі року - Event Industry Forum!
Локація продовжує розвиватися, з'явилися додаткові шатри, додатковий WC, скважина з питною водою, душові, роздягальні та меблі для комфортного та затишного відпочинку.
Ми запускаємо авторський івент для організаторів та партнерів івент ринку «Страсть по Івентам», який став чудовою можливістю відпочити всім, хто зазвичай організовує івенти для клієнтів, познайомитися та обмінятися досвідом. Загалом за сезон 2019, було організовано 80 івентів.
Далі більше...
Ми вдячні кожному хто був та є з нами, для нас це дійсно важливо!
Попереду ще більше крутих ідей, які ми разом з вами будемо втілювати в Event Park!
До зустрічі!

Місія

Наповнювати життя клієнтів особливими моментами та втілювати найсміливіші ідеї в життя.

 


Мета

Організовувати цікаві та маштабні івенти, відштовхуючись від головних цілей та загальних задач компаній, надихаючи цим їх на нові звершення.

Наші задачі

blank

Мультифункціональність

Підлаштування локації під будь який формат івентів. Спробуй!

blank

Масштабність

Організація заходів до 3000 осіб, враховуючи всі особливості заходу та побажання. Відчуй!

blank

Комфорт та безпека

Безпечний та кайфовий відпочинок поза міської суєти в оточенні неймовірних краєвидів. Насолоджуйся!

Наші переваги

blank

Розвинена інфраструктура

Все, що необхідно для безпечного і організованого відпочинку на природі!

blank

Локація працює 24/7

Відпочиваєте до ранку!

blank

Будь які активності

Водні та наземні - Вам 100% не буде нудно!

blank

Велика територія в 12га

Навіть найбільшій компанії не буде тісно в нас!

blank

Унікальна природа

Свіже повітря, Київське море, хвойний ліс, чистий пляж!

blank

Можливість привезти все з собою

Замовити у нас або привезти все з собою без додаткової оплати - вибір завжди за Вами!

blank

Ми знаходимось за містом

Далеко від міської метушні, всього лиш за 40 хв. від Києва!